Koszulka od Sarsy, weekendy w *****gwiazdkowych hotelach - licytacja!!!

Kochani!!! WOŚP w tym roku mierzy 2 x wyżej, a my gramy 2 x głośniej i liczymy na Wasze gorące serca:) Oprócz uratowanych małych istnień ludzkich i godnej opieki nad naszymi seniorami mamy dla Was coś jeszcze - licytację, z której dochód zostanie przekazany fundacji WOŚP, a Wy skorzystacie z wspaniałych ofert, przygotowanych przez nasze hotele, przedsiębiorców, darczyńców i lokalnych włodarzy.

Macie ochotę spędzić weekend w *****gwiazdkowym hotelu, z wyżywieniem, zabiegami zdrowotnymi, relaks w kompleksach basenowych, romantyczne kolacje? A może marzy Wam się koszulka od Sarsy, wspaniały limitowany kalendarz autorstwa Roberta Gauera lub cenne pamiątki? To wszystko jest w zasięgu Waszej ręki. Wystarczy przyjść w niedzielę 10 stycznia o godz. 17.00 do dźwirzyńskiego amfiteatru!

Czeka na Was:

1. Koszulka z autografem Sarsy

2. Kalendarze autorskie Roberta Gauera - wydawnictwo Kamera

3. Vouchery ufundowane przez Hotel Senator w Dźwirzynie (voucher wstęp na basen dla 2 osób, voucher na wybrany masaż dla 2 osób) do wykorzystania do 31.03.2016 roku.

4. Gadżety ufundowane przez Hotel Senator w Dźwirzynie

5. Super zestaw gminnych gadżetów

6. Redakcja także.pl oraz bezpłatnej gazety ,,Także" przeznaczyła na rzecz licytacji ostatnią stronę najbliższego wydania

7. Pamięć USB WOŚP 8 GB w kształcie serca

8. Duży zegar ścienny WOŚP

9. Kalendarz WOŚP

10. Kubek termiczny WOŚP

11. Notes WOŚP

12. Płyta DVD Habakuk przystanek Woodstock

13. Koszulki WOŚP

14. Kalendarz Gminny z podpisem i życzeniami od wójta Gminy Kołobrzeg Włodzimierza Popiołka

15. Plakat zespołu Specyficzni z autografami.

16. Płyta zespołu The Moon z autografami muzyków.

17. Koszulka z autografem Dyrektor partnera WOŚP Banku PeKao Teresy Łambuckiej.

18. Vouchery weekendowe dla 2 osób w Hotelu***** Havet w Dźwirzynie oraz karnet na basen hotelowy i zaproszenie na romantyczną kolację dla dwojga.

19. Podarunki ufundowane przez lokalnych włodarzy.

20. Obraz pastel dla miłośników motoryzacji.

21. Album o sztuce, ufundowany przez starostę Helenę Rudzis-Gruchałę.

22. 3 Vouchery na specjalistyczne masaże ufundowany przez Hotel**** Baltic Plaza.

23. Kalendarz oraz fotografia ścienna (pejzaż morski) - podarunek od Posła na Sejm Marka Hoka.

24. Pióro wieczne ufundowane przez Europosła Czesława Hoca.

25. Piłka z podpisami Mistrzyń Polski 2014/15 - Chemika Police

26. Voucher na wymianę oleju i filtrów oleju w aucie - ufundowany przez Mechanikę Pojazdową Carewicz.