Dziewczęta Społecznego Gimnazjum w Dźwirzynie najlepsze w piłkę ręczną

Wielkość tekstu:

W środę 20 stycznia w Dźwirzynie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kołobrzeskiego w piłce ręcznej dziewcząt. Zawody były kontynuacją rozgrywek rozpoczętych w grudniu. W finałach wzięło udział sześć drużyn, które z powodzeniem przebrnęły przez eliminacje: Gimnazjum z Dźwirzyna, Gościna, Drzonowa, Radzikowa oraz Gimnazjum nr 1 i nr 3 z Kołobrzegu.

Wszystkie mecze były bardzo zacięte. I na co warto zwrócić uwagę, na wyższym poziomie w porównaniu z poprzednimi latami. Zwycięzcami całej rywalizacji zostały dziewczęta Społecznego Gimnazjum w Dźwirzynie, które bez najmniejszych problemów poradziły sobie z rywalkami. Sukces dziewcząt jest największym sukcesem sportowym w historii Społecznego Gimnazjum w Dźwirzynie. SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!

W zwycięskim składzie zagrały: Klaudia Kawałek, Kornelia Marszałek, Klaudia Kirkis, Wiktoria Chmara, Paulina Jusiel, Agata Radomska, Ewa Garwolińska, Klaudia Rzepka, Małgorzata Grzywińska, Kinga Waleriańczyk, Julia Bejnarowicz, Aleksandra Hen, Natalia Szczepańska, Weronika Nowaczek, Monika Stańczak, Małgorzata Ciesielska.

Wyniki rywalizacji zawodów:

 

  • I miejsce - Społeczne Gimnazjum w Dźwirzynie
  • II miejsce - Gimnazjum z Gościna
  • III miejsce - Gimnazjum nr 1 Kołobrzeg
  • IV miejsce - Gimnazjum z Drzonowa
  • V miejsce - Gimnazjum z Radzikowa
  • VI miejsce - Gimnazjum nr 3 Kołobrzeg

Więcej zdjęć na stronie szkoły >>> kliknij tu