Bal karnawałowy w Bogusławcu

Wielkość tekstu:

Dnia 23 stycznia 2016r. w świetlicy wiejskiej w Bogusławcu odbył się bal karnawałowy. Na zabawę zaproszone zostały dzieci z Błotnicy. Imprezę poprowadził DJ Andrzej Bujnicki.

    Najzabawniejsza konkurencja był „ taniec z czapką” - dzieci poruszały się w rytm muzyki w kole, kiedy muzyka ucichła, z gry odpadł ten, kto miał akurat czapkę na głowie.
Kolejna zabawa polegała na tym, żeby podawać sobie butelkę między kolanami, tak aby nie upadła na podłogę. Odbyły się także konkursy tj.: taniec na gazecie, „krzesełko”, „ jaka to melodia”, z jakiej bajki…
Atrakcją balu był konkurs na najciekawsze przebranie. Uczestnicy mieli piękne stroje, dlatego wszyscy zostali zwycięzcami i otrzymali nagrody. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku.
    Serdecznie dziękujemy profesjonalnej „Agencji Imprez Rozrywkowych AB”, która zadbała o kompleksową oprawę muzyczną imprezy karnawałowej. Dzieci bawiły się przy rytmach przeróżnej muzyki, od tradycyjnych dziecięcych przebojów po najnowsze hity muzyki rozrywkowej. Wspaniała muzyka, kolorowe światła wprawiła dzieci w atmosferę doskonałej zabawy. Podopieczni świetnie się bawili, uśmiech nie znikał, mimo chwilowego zmęczenia.
Opiekę nad całą zabawą sprawowała wychowawczyni Kamila Tyczyńska.
    Całość imprezy finansowana była z Funduszu Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, za co serdecznie dziękujemy.