Dzień babci i dziadka w Zespole Szkół w Drzonowie

Wielkość tekstu:

22 stycznia 2016 roku najmłodsze dzieci  z Zespołu Szkół w Drzonowie zaprosiły Babcie i Dziadków z okazji ich święta. Babcia i Dziadek to osoby, które wszystkim kojarzą się z miłością, ciepłem, cierpliwością. To oni mają czas, aby wysłuchać problemów swoich wnucząt, czas na zabawę i rozpieszczanie. Zaproszeni goście przybyli bardzo licznie.

To był wyjątkowy dzień. Wnuczęta  wierszem, tańcem i piosenką zapewniły o swoich gorących uczuciach do Dziadków i okazały wdzięczność za ich miłość. Obdarowały swoich bliskich własnoręcznie przygotowanymi prezentami, a za udział we wspólnej zabawie uczestnicy otrzymali certyfikat Super  Babci i Super Dziadka.
 

Kochana Babciu, Drogi Dziadku
Żyjcie nam sto lat,
Cieszcie się wnukami,
Niech ceni Was świat.

Tekst: Joanna Kowalczyk.
Zdjęcia: Anna Stefaniak-Dołęgowska-zespół ds. promocji i wizerunku szkoły.