Zimofrajda 2016 – czyli ferie dla dzieci z Gminy Kołobrzeg

Kochane dzieciaki!

To, że przed Wami dwa tygodnie laby, nie oznacza że musicie się nudzić…

Przygotowaliśmy dla Was Zimofrajdę, czyli plan wycieczek na każdy dzień ferii – tak aby każdy mógł w nim znaleźć coś dla siebie. Ponieważ jest Was bardzo dużo, podzieliliśmy naszą gminę na 3 części – grupy. Każda z nich, codziennie będzie wyruszała na inną wycieczkę. Jeśli chcecie, możecie uczestniczyć w nich każdego dnia.

Na plakatach odnajdźcie miejscowość, w której mieszkacie, wybierzcie wycieczkę która Was interesuje i powiedzcie rodzicom, żeby zapoznali się dokładnie ze wszystkimi informacjami poniżej.

Do wyboru macie: wodne szaleństwo na basenie Helios w Ustroniu Morskim (potrzebne będą kąpielówki, ręcznik i klapki), prawdziwą Piracką Przygodę na Reducie Solnej w Kołobrzegu zakończoną ogniskiem z kiełbaskami, wyprawę do kina na wspaniałe filmy: „Wielka szóstka” i „Mały Książę”, zakręcone wrotowisko w Kołobrzegu (jeśli macie zabierzcie wrotki), sportowe zabawy dla aktywnych na hali GOSTiR w Dźwirzynie (weźcie obuwie sportowe na zmianę) i na zakończenie Bal karnawałowy – czyli tańce, muzykę i swawolę!

Zapraszamy!!!

A teraz spora dawka ważnych informacji dla rodziców:

1. Organizatorem Zimofrajdy jest Gmina Kołobrzeg.
  2. Udział w Zimofrajdzie mogą wziąć dzieci z terenu Gminy Kołobrzeg (6-14 lat)
  3. Udział w Zimofrajdzie jest bezpłatny.
  4. Dzieci będą dojeżdżały do atrakcji autokarami, według rozkładów jazdy umieszczonych na plakatach – zgodnie z miejscem zamieszkania.
  5. Dzieci do autokaru muszą dostarczyć rodzice. Od tej chwili dzieci będą pod opieką opiekunów. Po powrocie dzieci należy odebrać z autokaru.
  6. Aby dziecko mogło pojechać na wycieczkę, każdego dnia musi mieć ze sobą specjalną zgodę na konkretny wyjazd (codziennie nową), wypełnioną przez rodziców (proszę dopisać numer telefonu do rodzica).
  7. Formularz zgody można pobrać z pliku poniżej lub otrzymać od sołtysa, a także od opiekunów w autokarze.
  8. Ilość miejsc jest ograniczona (45 os/autokar). Dzieci, które z powodu braku miejsc nie będą mogły pojechać na daną wycieczkę, pojadą na nią w II tygodniu ferii.
  9. Dzieci jadą na wycieczki pod opieką opiekunów (2-3 w każdym autokarze), bez rodziców.
  10. Uczestnicy ferii są objęci polisą ubezpieczeniową.
  11. Na basen należy zabrać strój kąpielowy, ręcznik i klapki.
  12. Na halę sportową należy zabrać sportowe obuwie zmienne.
  13. Na wrotowisko można zabrać własne wrotki lub pobrać na miejscu z wypożyczalni. Przy wrotowisku jest możliwość skorzystania z poczęstunku w bufecie (można zabrać drobną sumę, ok. 5,00 zł).
  14. W Zimofrajdzie mogą wziąć udział tylko dzieci zdrowe.
  15. Rodzice muszą zapoznać dzieci z zasadami zachowania bezpieczeństwa i bezwzględnego posłuszeństwa opiekunom.
  16. Dzieci, które posiadają legitymację szkolną proszone są o jej zabranie.
  17. Dzieci mogą zabrać ze sobą kanapki i napoje, jednak prosimy nie zabierać chipsów, słodyczy oraz napojów gazowanych.
  18. Dzieciom, które mogą odczuwać dolegliwości z powodu choroby lokomocyjnej, stosowne leki powinni podać rodzice oraz wyposażyć dziecko w woreczek (na wszelki wypadek).
  19. W przypadku złego samopoczucia lub nieodpowiedniego zachowania opiekunowie wezwą rodziców do odbioru dziecka z wycieki.
  20. Opiekunowie:

- miejscowości: KĄDZIELNO, BUDZISTOWO, STRAMNICA, NIEKANIN, OBROTY, BOGUCINO, ROŚCIĘCINO

Joanna Janus – tel. 694 445 408

Ewa Zygowska

Danuta Dorobisz

- miejscowości: ZIELENIEWO, PRZEĆMINO, BŁOTNICA, BOGUSŁAWIEC, DRZONOWO, SARBIA, SAMOWO

Kamila Tyczyńska – tel. 886 463 640

Wiesława Bartwanowicz – tel. 516 087 307

Monika Kocur

Joanna Boratyńska

- miejscowości: Dźwirzyno, Grzybowo, Korzystno, Stary Borek, Nowy Borek, Nowogardek, Głowaczewo, Karcino

Jowita Osowska - tel. 789 137 336