II miejsce chłopców Społecznego Gimnazjum w Dźwirzynie w zawodach piłki ręcznej

Wielkość tekstu:

27 stycznia w Dźwirzynie odbyły się finały Mistrzostw Powiatu Kołobrzeskiego w piłce ręcznej chłopców. Podobnie jak w przypadku zawodów dziewcząt, była to kontynuacja rozgrywek rozpoczętych w grudniu. W finale wzięło udział sześć drużyn: Gimnazjum z Dźwirzyna, Drzonowa, Siemyśla, Gościna, Radzikowa oraz Gimnazjum nr 1 z Kołobrzegu.

Już runda eliminacyjna pokazała, że rywalizacja będzie niezwykle zacięta.
Zgodnie z przewidywaniami już piąty z dwunastu meczy miał rozstrzygnąć o tytule mistrzowskim. W meczu tym zmierzyli się uczniowie ze Społecznego Gimnazjum z Dźwirzyna i Gimnazjum nr 1 z Kołobrzegu. Po bardzo zaciętej i wyrównanej rywalizacji zwyciężyli uczniowie z Kołobrzegu. I to właśnie Gimnazjum nr 1 wygrało całą rywalizację, a nasi uczniowie zajęli drugie miejsce.
Tym samym chłopcy utrzymali już niemal tradycję, bo od siedmiu lat chłopcy naszego gimnazjum zajmują miejsce na podium. Żadna inna szkoła w naszym powiecie nie utrzymuje tak równego poziomu w piłce ręcznej. SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!
W składzie Społecznego Gimnazjum zagrali: Grzegorz Zagdański, Leszek Korda, Ernest Otocki, Mateusz Ptak, Wojciech Kolikow, Piotr Dziurny, Filip Maj, Mateusz Matusewicz, Daniel Pankiewicz, Kamil Koziura, Dawid Kukuła, Antoni Kolikow, Łukasz Ameljan, Jakub Kamieński, Kazimierz Ciołek.

Wyniki rywalizacji chłopców:

  • I miejsce Gimnazjum nr 1 Kołobrzeg
  • II miejsce Społeczne Gimnazjum z Dźwirzyna
  • III miejsce Gimnazjum z Siemyśla
  • IV miejsce Gimnazjum z Gościna
  • V miejsce Społeczne Gimnazjum z Radzikowa
  • VI miejsce Gimnazjum z Drzonowa
     
  • Więcej zdjęć na stronie szkoły >>> klkinij tu