XIX Bal Charytatywny na rozwój Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II i Społecznego Gimnazjum w Dźwirzynie

Wielkość tekstu:

W sobotę, 23 stycznia 2016 r. w Ośrodku Wczasowym ,,Ania ” w Dźwirzynie, odbył się   XIX  Bal Charytatywny, z którego dochód został przeznaczony na rozwój Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II i Społecznego Gimnazjum w Dźwirzynie, oraz budowę łącznika między szkołą a Gminnym Centrum Sportu i Rekreacji w Dźwirzynie.

Honorowy Patronat nad balem, objął Wójt Gminy Kołobrzeg, pan Włodzimierz Popiołek. Początek balu uświetnił pokaz tańca w wykonaniu Mistrzów Województwa Zachodniopomorskiego, Alicji Antos i Piotra Skrzypczaka, ucznia klasy IV Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Dźwirzynie, których można było podziwiać w  przepięknych  tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Katarzyna Chendoszko, uczennica klasy II Społecznego Gimnazjum w Dźwirzynie, urzekła gości swoim wykonaniem piosenek ,, Przetańczyć z Tobą chcę całą noc”, oraz ,, Alleluja ”. Uczestnicy balu mieli możliwość wylosowania wielu cennych nagród, które ofiarowane zostały przez firmy, ośrodki wczasowe oraz osoby prywatne, w tym rodziców i nauczycieli obu szkół. Odbyła się również licytacja świnki –skarbonki wraz z  1 – dniowym objęciem stanowiska Wójta Gminy Kołobrzeg. Nagroda ufundowana została przez pana Włodzimierza Popiołka, Wójta Gminy Kołobrzeg. Zlicytowano również łososia, którego sponsorem była firma ,,Barkas”, oraz ręcznie wykonany, przepiękny wieszak, ufundowany przez firmę ,, Fanaberia ”. Wszyscy świetnie się bawili przy piosenkach w wykonaniu zespołu ,,KEX ” z Trzebiatowa.