Nasi sportowcy nagrodzeni podczas 21 Kołobrzeskiej Gali Sportu

Wielkość tekstu:

Sportowe podsumowania na początku roku i uhonorowanie najlepszych trenerów, zawodników to już tradycja w kraju, ale ma też miejsce w wydaniu lokalnym. Podczas Kołobrzeskiej Gali Sportu wręczono 18 statuetek z czego trzy trafiły na ręce osób związanych z Gminą Kołobrzeg. Nagroda tym cenniejsza iż przyznana po głosowaniu kibiców.

W gronie wyróżnionych na gali znaleźli się: Julia Antolak (Gminny Klub Szachowy Solny Grzybowo) jako sportowa nadzieja. Krzysztof Kamiński z Drzonowa został uznany najlepszym piłkarzem A klasy (Kotwica II Kołobrzeg) przez wiele lat reprezentujący klub Piast Drzonowo. Statuetkę odebrał z rąk Pawła Janasa byłego selekcjonera reprezentacji Polski w piłce nożnej (udział w MŚ 2006 Niemcy). Ireneusz Jasiński w kategorii trener grup młodzieżowych (m.in. ,,Hwa-Rang” Drzonowo i sekcja Dźwirzyno). Wszystkim laureatom gratulujemy i życzymy wytrwałości w realizacji kolejnych sportowych celów.  

foto. Karol Skiba