Bal Zimowy na zakończenie Zimofrajdy 2016

Wielkość tekstu:

Wszystko co dobre kiedyś się kończy, nasza Zimofrajda czyli czas zorganizowany podczas ferii dla dzieci z Gminy Kołobrzeg również. Po weekendzie zachodniopomorscy uczniowie i nauczyciele wracają do szkół. Podsumowaniem tych dwóch tygodni zabawy był ,,Zimowy Bal”, który odbył się w Gminnym Ośrodku Sportu Turystyki i Rekreacji w Dźwirzynie.

W rytm przebojów ton zabawie nadawał niezawodny DJ Artur. Na parkiecie bawiono się przy takich hitach jak ,,Bałkanica” zespołu Piersi, ,,Ruda tańczy jak szalona” (Czadomen), czy ,,Macarena” (Mario Bischin). Liczne konkursy, gry i zabawy zapewniła animatorka Ewa tym razem w roli Pipi Pończoszanki. Królowały przeróżne techniki taneczne, nie zabrakło kolorowych strojów m.in. wojownik ninja, hiszpańska seniorita, klaun, pies dalmatyńczyk. Wręczono opiekunkom symboliczne prezenty, a swoje podziękowania wyraziły także dzieci gromkim – Dziękujemy. Tym samym nasza Zimofrajda dobiegła końca.

Podziękowania należą się opiekunkom, dla pani: Joanny Janus, Ewy Zygowskiej, Danuty Dorobisz, Kamili Tyczyńskiej, Wiesławy Bartwanowicz, Moniki Kocur, Joanny Boratyńskiej, Joanny Sawarskiej, Barbary Chendoszko, Jowity Osowskiej, Bożeny Smagały. Trenerom prowadzącym zajęcia sportowe na hali. Kierowcom autokarów rozwożących dzieci.  

Dziękujemy za pomoc w organizacji hotelowi Senator w Dźwirzynie, GOSTiR w Dźwirzynie, Centrum Sportowo Rekreacyjne ,,Helios" w Ustroniu Morskim, Reduta Solna w Kołobrzegu pan Tadeusz Waśko, Wrotkowisko w Kołobrzegu (CH Sukces) pan Piotr Wójcik, MK Travel przewozy autokarowe Marek Kozieł.